Rekolekcje!

Zapraszamy Was wszystkich bardzo serdecznie na kolejne rekolekcje Osłowe!
🙂
Tym razem spędzimy je w ośrodku Totus Tuus w Zembrzycach koło Wadowic od 15 do 17 kwietnia. Zapisać można się przez wysłanie do nas wiadomości na facebooku lub bezpośrednio u Klaudyny. Już teraz modlimy się za ten czas i wierzymy, że Duch Święty będzie się obficie na nas wylewał!

Modlitwa Wielbienia już w najbliższą niedziele (13.03)!

Myślisz sobie czasami, że nie jesteś wystarczająco dobrym człowiekiem? Czy czujesz, że nie zasługujesz na to, żeby ktokolwiek miał dawać Ci jakieś dobro? Przyjdź! Spotkajmy się razem z Tym, który chce mówić nam o Miłości całkowicie zmieniającej perspektywę myślenia!

Jeśli odczuwasz różne wątpliwości, to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie! Jeśli nie możesz znaleźć dla siebie miejsca, to w Jego sercu poczujesz się jak w domu. Serce Jezusa jest źródłem wielu łask, a Jego dłonie przynoszą uzdrowienie. Twoje imię jest w Nim wyryte. Już teraz modlimy się, aby ten czas był obfity w doświadczenie Jego miłosierdzia!

Zapraszamy serdecznie już 13 marca o godzinie 18 w parafii św. Barbary w Rudzie Śląskiej, Bykowina. Nie może Cię tam zabraknąć!